Listopad 2009

Čosika o nových songoch...

28. listopadu 2009 v 19:53 | Saxana |  MyChem
V rubrike Nové album na mcr.cz je nový článok s názvom "My Chemical Romance skoncovali s uplakaným emem"...

---podľa toho čo tam je sa mooc teším na nový album, ale aj sa bojím čo to bude... No myslím, že sa asi máme na čo tešiť :)

Návšetva tajnej služby

28. listopadu 2009 v 10:48 | Saxana |  Frank Anthony Iero
My Chemical Romance
provádějí poslední přípravy vydání následníka veleúspěšného The Black Parade. Během přestávky ve studiu, kytarista Frank Iero zavzpomínal na některé úspěchy a pády, které zažil během MCR volna. Některé z těchto zkušeností -- ty dobré, i špatné -- souvisejí s psaním, nahráváním a koncertováním jeho vedlejšího projektu Leathermouth, jejichž debutové album XO vyšlo na začátku letošního roku. Dobrou zkušeností bylo, že mohl zdokonalit svou nahrávku, věnovat se více psaní (které se také projeví na další MCR desce) a stát se šíleným frontmanem při Leathermouth turné v létě 2008, které odehráli s kapelou Reggie And The Full Effect.
A ta špatná zkušenost? Jak už kytarista zmínil v dřívějších rozhovorech, Leathermouth jsou jeho prostředkem, jak ventilovat nahromaděné emoce. ("Sunsets Are For Muggings," "Your Friends Are Full Of Shit"). Ale taky na albu existuje píseň zvaná "I Am Going To Kill The President Of The United States Of America" (napsaná o Bushovi), která Ierovi zapřínila návštěvu členů z Tajných služeb. Zvědaví, co následuje pak?
"Vláda přijde k Vám do domu, všechno prohledají, a hodiny zpovídají Vaši manželku," povídá Iero, zatímco si upravuje rukávy na své mikině. "Pak musíte vynaložit velmi vysoké náklady k získání právníka, který by Vás udržel na svobodě, místo pětiletého trestu ve vězení. Vedl jsem zdlouhavou konverzaci s pánem od Tajných služeb. Měl na sobě tmavý oblek a sluneční brýle přesně jako Muži v černém, a taky jsem si myslel, že mi vymaže paměť.

Ptali se mě, proč jsem tu píseň napsal, tak jsem jim řekl pravdu. O době, kdy jsem byl na turné s My Chem, a pokaždé když jsem se porozhlídl, byly kolem proti-americké skupiny. Napsal jsem píseň z hlediska zbytku světa. Nebyl to můj osobní pohled na věc. Napsal jsem píseň s názvem tak nestoudným jako lidská existence, protože jsem to tak chtěl. Z Tajné služby se mě pak ptali jestli si myslím, že někdo by mohl po vzoru té písně vážně presidenta zabít. A já jim odpověděl, že jestli prezidenta zabijí, udělají to bez toho, aby si poslechli tuhle píseň. To je jako tvrdit, že ten, kdo si přečte A Modest Proposal od Jonathana Swifta, pak sní dítě. Nemysleli si, že je to nějak inteligentní odpověď, tak mi řekli, že jestli tuhle píseň znovu vydám na desce, nebo ji ještě někdy budu hrát naživo, zatknou mě."
Co je na celé té věci opravdu matoucí, jak se v první řadě mohla Tajná služba o té skladbě dozvědět. Iero říká, že si není jistý, kdo jim to mohl nahlásit, ale domnívá se, že to byl britský spisovatel, který je kontaktoval. Samozřejmě z toho Iero mohl udělat veřejnou celosvětovou diskuzi, ale teď je jen šťastný, že je celá ta věc za ním. "Jsem ženatý a chci mít děti," rezignuje. "Nechci jít do vězení na pět let."


------ tak akože to musí byť husté keď ku vám prídu "muži v čiernom"...

Homosexuáli tu boli vždy

26. listopadu 2009 v 21:25 | Saxana |  Homophobia is GAY !
zdroj--- týždenník Šarm, číslo 48, 24. November 2009

(*)- moja poznámka

celý článok

zopár newsov

21. listopadu 2009 v 21:02 | Saxana |  MyChem

Na počátku nahrávání čtvrtého alba My Chemical Romance, dala kapela písně k poslechu Richi Costeyovi. "Všechno, co slyšel byl jen hluk," vzpomíná zpěvák Gerard Way.

Imatrikulácie

21. listopadu 2009 v 11:13 | Saxana |  Me
Ako naznačuje nadpis, mala som imatrikulácie :) kto by chcel vedieť viac, cč


Fotos z nahrávanie :)

20. listopadu 2009 v 22:15 | Saxana |  MyChem

http://images.warnerbrosrecords.com/drupal6x/cores/latest/sites/mcr6/files/photos/rayandg.JPG

O novom albume

17. listopadu 2009 v 14:35 | Saxana |  MyChem
Frontman
My Chemical Romance, Gerard Way zdelil Rock Soundu, že by sa fanúšikovia mali tešíť, lebo kapela pomaly dokončuje svoj štvrtý album, ktorý sa momentálne mixuje pod dozorom Richiho Costey v Los Angeles:


"Bolo by dobré povedať, že fanúšikovia si tento album nielen zamilujú rovnako ako naše predošlé nahrávky, ale tiež si o tom každý vytvorí svoj obraz, ktorý sa im bude hodiť. Tento album je viac neostrilený, úprimný a lepšie zachytáva každého z nás."
Spevák tiež naznačuje, že tento album bude charakterizovať tvorbu My Chemical Romance:
"Kamarát, ktorý nedávno nahrávku počul, prehlásil, že už nikdy viac nemá záujem o naše predošlé albumy, ktoré sme tým novým spravili postrádatelnými. Vzal som to ako kompliment. Každá dalšia vec, ktorú vytvoríš, by mala byť lepšia ako tá predošlá, a myslím, že se tak stane, akonálke konečne vydáme tento album.


Help me

17. listopadu 2009 v 14:20 | Saxana |  Me
Teraz poprosím všetkých, čo tu sú aby toto okomentovali.


Hlasy za MyChem

16. listopadu 2009 v 18:47 | Saxana |  MyChem
Hlasujte za album, song a kapelu desaťročia :) zdeeeee ! :)

#19 les

15. listopadu 2009 v 13:31 | Saxana |  Photoshoots