Červenec 2008

Zaujímavé video

21. července 2008 v 15:00 | Saxana |  MyChem
Ešte som ho nevidela

oh :) (video)

20. července 2008 v 15:00 | Saxana |  Frank Anthony Iero
Frankie sa hral s mikrofónom... zdroj
(pednastavené, som v Egypte)

Čr :D (večia blbosť ma nenapadla ako nadpis)

20. července 2008 v 12:03 | Saxana |  Me
Toto som si v česku urobila taký zápisníček tak ho sem hodím :D
Deň 1.
Cesta… No amen tma. Ale po pár zastávkách na rozdýchanie to bolo v pohode. Teda až na tú nudu. A tak som vymyslela, že budeme hrať 'na špiona' (freak). Teda je aspoň vidieť na čo furt myslím. A už asi piaty krát vymýšľam svojho Frerarda, Nj… Nece sa mi ho zapisovať. Ou… Po príchode začal otec skúšať ako sa má hádzať bumerang (určite nie podľa návodu). Samozrejme nad vodou. Aspoň sme si zaplávali.
S:*

Paaapaaa

20. července 2008 v 10:17 | Saxana |  Blog
Dnes tu pravdepodobne nič nepribudne pretože sa musím pobaliť a zajtra pápá letíme do Egypta- tak mi držte palce nech to prežijem (vraj sú tam útoky na turistov)- ale čo sa má stať stane sa. Mám pár prednastavených článkov ale neni ich moc. Takže sa zataľ s vami lúčim.
Majte sa tu krásne.
S:*

Tak som speť !

19. července 2008 v 14:57 | Saxana |  Blog
Ale nie na dlho lebo v pondelok odlietame do Egypta :) A poprosím vás hlasujte za mňa TU a Tuto v obydvoch som ako Saxana :D
A sorry ale nestíham obiehať SB-čka ani nič podobné :(

2. Chapter (part two) MCR book

15. července 2008 v 15:00 | Saxana |  MyChem
Preklad- Pirátka
Nejvíc Way odkazuje na emo zaměření ostatních skupin - plačící dítě, žánr moderního soft-rocku, kde si písně libují ve vrstvách bolesti a ubližování, může pochopit jen ohraná skupina ze Seattlu. Poněvadž tyhle skupiny vedly formování žánru v devadesátých letech - tak jako Alice in Chains, Pearl Jam a Soundgarden atd. - vytvořili excelentní dílo, modernější formu než 'já, já, já' byla dodávána se sacharínem, uhlazeným popem, který měl jen známky refrénu. Hodně těchto kapel dominovalo na hudební scéně v roce 2001 a nejméně hodny tohoto místa byly skupiny z devadesátých let.
Gerard kašlal na tuhle pohromu předchozího desetiletí - hnusu, známého jako nu-metal. Korn, Limp Bizkit a Linkin Park byli dětmi MTV a inspirovali mnoho slabých a plachých imitátorů, kteří prahli po penězích a slávě víc, než po literárním cítění hudby a hraní, protože tohle byl základ. My Chem byli jiní a každý, kdo je slyšel, to věděl, včetně skupiny. "My víme, že jsme byli něco nového, úžasného a vynalézavého," řekl Gerard City Beat. "Pořád je potřeba být v nějaké formě. První deska je objevování skupiny, kdo vlastně jsme. Byli jsme jen tři měsíce pohromadě, takže jsme se snažili přijít na to, kdo jsme."

2. Chapter (part one) MCR book

14. července 2008 v 15:00 | Saxana |  MyChem
Preložené od Pirátky
Not of this world
"Když jsem psal, vzpomínal jsem, jak je těžké být v šestnácti na střední. Vždycky jsem chtěl být umělec, ale byl jsem jen dítě, co se pořád opíjelo. Měl jsem jen jediného přítele. Jednou se mi líbila jedna dívka, ale skončila tak, že nafotila se svým přítelem ubohé fotky. To mě dostalo. Plaval jsem v tom moři zoufalství." G. Way
Tří písňové demo My Chem nahráli zásluhou Gerardova mladšího bratra Mikeyho. To byl pro zpěváka vážený projekt. A pro Gerarda nemohl být lepším basákem nikdo jiný, než jeho bráška.
Michael James Way se narodil 10. září 1980 také v Newarku. Mikey se těšil dobrým vztahům se svým starším sourozencem a to vedlo k perfektnímu sformování skupiny.
"Počínaje teatráním úvodem, přes bouřlivé refrény, co víc chcete v rock'n'rollu? Prodal jsem..."

1. Chapter (part two) MCR book

13. července 2008 v 15:00 | Saxana |  MyChem
Takisto preložila Turmawen
Setkání s Ricklym tváří v tvář bylo také inspirativní svým vlastním způsobem. " Potkal jsem Geoffa před obchodem s cdčky s názvem St. Mards v Kearny," vyprávěl Gerard Alternative Press, " a on byl to opravdu podivně-vypadající dítě, které vypadalo jako když je v Joy Division. Měl černé háro, vypadal vyzáble a bledě-jak-hovno nemocně. Ale byl tak milý a hned jsme si porozuměli." Pro jeho část, Geoff Rickly si Waye pamatuje jako někoho, kdo byl více než tajemný. Ti dva by na sebe často naráželi na pary, pořádaných Eyeball Records, organizovaných majitelem společnosti Alexem Saavedrou." Kdyby jste ho viděli, vypadal příšerně, prostě smutný." Rickly poznamenal na adresu Waye Alternative Press. "Jednu noc mi řekl, že Thursday mu dali novou naději a že hodlá založit kapelu se svým malým bratrem. Ne že by to byl vtip, ale myslel jsem si, "Jo, oni si myslí, že založí kapelu, ale jak dlouho bude trvat, než udělají něco pořádného, dobrého?" Seděl by tam a hrál skladby na jednu z Alexových kytar, která byla kompletně rozladěná a zničená se špatnými strunami, že jsem ani nemohl říct, co vlastně hrál. Ale řekl jsem mu," Mám rád tebe i tvého bratra a jistě, přijdu na zkoušku."

Idem preč

12. července 2008 v 1:08 | Saxana |  Blog
Túto sobotu idem preč a nwm kedy sa budem mocť ozvať. Veď potom napíšem. Majte sa tu zatial krásne !
S:*

Veľké nakupovanie !

11. července 2008 v 14:08 | Saxana |  Me
Raz tak chodím po stránkach (jak inak o My Chem) a popri tom rozmýšľam čo si kúpim za peniaze, ktoré zarobím na brigáde. 2000,-Sk to je dosť.
A našla som, že sa predávajú masky z limitovanej edície TBPID! Za chvíľu budú v MCRstore. No... keď sú prachy, nekúpte to...
Takže prvá vec čo budem mať a hňeď potom zájdem ku nám do mesta a nechám si na jedno čierne tričko natlačiť MIKEY FUCKIN WAY a na druhé GERARD FUCKIN WAY... Treba byť originálny, nie ? :D